האפקט המנצח של האור

כולנו מקבלים כמובן מאליו את העובדה שיש לנו חשמל ותאורה חשמלית. זה נכון בכל מקום – בבית שלנו, במקום העבודה שלנו וגם כאשר אנו יוצאים לשופינג. אני מקבלים את האור, הנוחות והביטחון שהוא מביא איתו כמובנים מאליהם כי התרגלנו לכך. אפילו שלטים מוארים כבר נתפסים כיום כדבר מה מקובל מאוד. דבר שהוא עדיף בהרבה על שלטים רגילים, ללא תאורה מובנית. רק אם נכבה בשעות החשיכה את האור, רק אז נבין עד כמה משמעותי הוא האור ועד כמה הוא מעניק הרגשה טובה ויופי.
אם ניקח שלט לד דיגיטלי ולידו נציב שלטו רגיל, ניווכח כי לאור יש אפקט מנצח שעובד גם מבחינה מסחרית ושיווקית. מכיוון שהציבור כיום פעיל לא רק ביום אלא גם בלילה, מכיוון שהציבור הרחב ממלא את הרחובות ואת השדרות גם כאשר יורד הערב.

שלט לד דיגיטלי אינו מותרות, ממש לא. ובד"כ עסקים מוסיפים אותו בחזית בית העסק שלהם בנוסף לשלט הקיים שלהם ומטרתו לפרסם את מה שהחנות מוכרת בצורה יותר אפקטיבית. תמיד צריך משהו מרשים יותר מהרגיל בכדי שהלקוחות יראו וישימו לב. השילוב בין שלטים לבין התאורה מעניק בדיוק את זה, את הערך המוסף החשוב. את האפקט המנצח שכל בעל עסק רוצה לקבל. אנשים שרואים את השלטים הללו מגיבים להם והמסר עובד.

שתפו את הפוסט

שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

רשום תגובה בפייסבוק

פוסטים נוספים בבלוג

שתפו את הפוסט

שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

רשום תגובה בפייסבוק

פוסטים נוספים בבלוג

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים ונחזור בהקדם האפשרי

בין לקוחותינו

חייג

WhatsApp chat
דילוג לתוכן