שלטי לד לחנות

שלט לד פנימי שמעלה את המכירות בחנות

חנויות מכל הסוגים מחפשות באופן קבוע דרכים להגדיל את כמות המכירות שלהן. ישנן כמה שיטות שבעזרתן ניתן לעודד את הלקוחות שנכנסו לחנות לקנות יותר מוצרים או לקנות מוצרים מסוימים. כדי לעשות זאת, אפשר להשתמש בעזרים שמושכים את תשומת הלב של הלקוחות. אחת מהדרכים הטובות ביותר לשם כך היא על ידי שימוש בשלט לד פנימי.

שימוש לטובת מבצעים שונים

שלטי לד פנימיים בתוך החנות יכולים לשמש להעלאת המודעות של הלקוחות בחנות למבצעים שונים ולמוצרים אטרקטיביים שמוצעים בה. פרסום של מבצע על שלט הלד הפנימי יכול להעלות באופן ניכר את כמות הלקוחות שמתעניינים בו ובוחרים לרכוש את המוצר שבמבצע.

שיטה זו היא יעילה יותר מאשר שימוש בשלטים מנייר, מכיוון ששלט הלד מאפשר לעשות שימוש בתאורה צבעונית כדי להבליט את המסר השיווקי שאותו רוצים להעביר. מסרים על שלטי לד צבעוניים וגדולים יגרמו ללקוחות שבחנות לחשוב על המבצע או על המוצר המובלט, וישנו סיכוי רב יותר שהם יחליטו לרכוש אותו.

הפניית תשומת הלב של הקונים למוצרים מסוימים

פרט למבצעים, שלטי לד פנימיים יכולים לכלול פרטים על מוצרים מסוימים ולהבליט את אותם המוצרים שהחנות רוצה למכור. כך ניתן למכור מוצרים שנמצאים כבר זמן רב במלאי, או מוצרים שרוצים למכור אותם במיוחד מסיבות שונות אחרות. זאת מכיוון שהפרסום בשלט הלד משפיע על התודעה של הלקוח שצופה בו, גם אם הוא אינו מודע לכך.

כך ניתן, על ידי שימוש באמצעי פשוט יחסית, לכוון את ההתמקדות של הלקוחות בחנות למוצרים מסוימים ולהגדיל את כמות המכירות של החנות כולה, כתוצאה מכך. שלט הלד יכול גם למשוך תשומת לב חיצונית של עוברי אורח ברחוב, ולגרום להם להיכנס לחנות ולבצע רכישות – ובכך להגדיל גם כן את היקף המכירות של החנות.

גלריית תמונות שלטי לד

שתפו את הפוסט

שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

רשום תגובה בפייסבוק

פוסטים נוספים בבלוג

שתפו את הפוסט

שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

רשום תגובה בפייסבוק

פוסטים נוספים בבלוג

רוצים לשמוע עוד? השאירו פרטים ונחזור בהקדם האפשרי

בין לקוחותינו

חייג

WhatsApp chat
דילוג לתוכן